Ukázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddílu

Tábor

Vyvrcholením oddílové činnosti je každoroční letní tábor. Na něm se skauti učí být platnými členy týmu, plní zkoušky z praktických i teoretických dovedností. Naučí se vařit, pracovat se sekyrou, stavět stany a získají mnoho dalších užitečných znalostí.

Tábory 4. oddílu jsou třítýdenní a konají se vždy na začátku letních prázdnin, společně jezdí celý oddíl. Táborový program je různorodý - projděte si tyto stránky a zjistíte, kolik zábavy jsme si každé léto užili. Na webu si můžete vyhledat fotky z minulých táborů ve fotoarchivu.

Tábor 2004 (1.7.2004 - 23.7.2004, Moráva)

Tábor 2004

Tradičním tábořištěm 4. oddílu je louka u osady Modletín u Horního Bradla. Několik let jseme však tábořili i na jiných tábořištích v republice. Přijedeme vždy na úplně prázdnou louku a po skončení tábora, zbourání všech táborových staveb na této louce zanecháváme pouze trochu ušlapanou trávu.