Ukázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddílu

Pravidelné akce oddílu

Za Krkonoše čistější... 2005 (30.9.2005 - 2.10.2005, Číbr)

Za Krkonoše čistější... 2005

Víkendové výpravy jsou organizovány po celý rok (přibližně jedenkrát do měsíce), přes zimu většinou jako jednodenní (tři až pětkrát), od jara do podzimu jsou výpravy a výlety především víkendové (pět až osmkrát).

Zimní akce jsou především jednodenní autobusové zájezdy na hory (například Krkonoše, Orlické hory, Jizerské hory) a vycházky do zimní přírody v blízkém okolí. V zimě organizuje náš oddíl pro zájemce též týdenní jarní prázdniny, nebo pro starší skauty o Vánočních prázdninách Zimní táboření na srubu.

Výpravy a výlety po zbytek ročního období jsou většinou dvoudenní, mnohdy s odjezdem již v pátek odpoledne. Mezi víkendové akce patří naše tradiční výpravy - Zelená sedma, RoPa, ALKO, JOTI, Krkonoše...

Během roku hrajeme též odpolední nebo večerní hry, mezi nejoblíbenější patří Stínadla ve Starém městě (Pardubice, Kutná Hora) a zimní Lovecké safari - Afrika v okolí Škrovádu.