Znak oddílu HORIZONT   HORIZONT
4. skautský oddíl Pardubice

Znak JunákaUkázka činnosti oddílu

Ukázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddílu

Stínadla 2007

Po roce klidu v uličkách stínadelských, s končícím podzimem, kdy tma již nadobro převzala nadvládu nade dnem, je opět cítit tu tajemnou atmosféru neklidu a napětí, spojenou s každoročním bojem o symbol Velkého Wonta – Ježka v kleci.

Není pochyb o tom, že Ježka v kleci střeží příhodná skrýš na území Stínadel. Jeho nalezení není však umožněno každému.

Na známých místech se objevili tajemné symboly, o kterých jen zasvěcený ví, že opět po roce na pár hodin ožívají mrtvé schránky, které v tuto dobu vydají svá tajemství.

Letošní hra o Ježka v kleci se uskuteční v pátek 30. listopadu od 17 hodin. Předpokládaný konec je ve 20 hodin. Přesné místo srazu a další podrobnosti budou zaslány emailem pouze přihlášeným účastníkům.

Přihlášky do čtvrtka večer 29. 11. 23:59 - Figymu (Petr Fiala) (SMS s uvedeným kontaktním emailem na 736 605 535, nebo přímo petr.fiala@skauti-pardubice.cz) - nutné!

Hraje se na území

Mapa Stínadel

Mapa Stínadel

Staré město + Tyršovy sady, hranice (neutrální, nehraje se zde, všechny wontské skupiny jsou zde v bezpečí) tvoří ulice a chodníky: Rozdělovací třída = Sukova třída - kolem SPŠT, Grandu a divadla k SPŠE - od SPŠE k Prokopáku - chodník na levém břehu Chrudimky k železnému mostu - Labská ulice ke zdymadlu - od zdymadla ulice ke Stadionu na Rozdělovací třídu - hranice parku k Sukově třídě.

Další podrobnosti čekejte emailem po přihlášení.