Ukázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddíluUkázka činnosti ddílu

Stínadla 2007

Po roce klidu v uličkách stínadelských, s končícím podzimem, kdy tma již nadobro převzala nadvládu nade dnem, je opět cítit tu tajemnou atmosféru neklidu a napětí, spojenou s každoročním bojem o symbol Velkého Wonta – Ježka v kleci.

Není pochyb o tom, že Ježka v kleci střeží příhodná skrýš na území Stínadel. Jeho nalezení není však umožněno každému.

Na známých místech se objevili tajemné symboly, o kterých jen zasvěcený ví, že opět po roce na pár hodin ožívají mrtvé schránky, které v tuto dobu vydají svá tajemství.

Letošní hra o Ježka v kleci se uskuteční v pátek 30. listopadu od 17 hodin. Předpokládaný konec je ve 20 hodin. Přesné místo srazu a další podrobnosti budou zaslány emailem pouze přihlášeným účastníkům.

Přihlášky do čtvrtka večer 29. 11. 23:59 - Figymu (Petr Fiala) (SMS s uvedeným kontaktním emailem na 736 605 535, nebo přímo petr.fiala@skauti-pardubice.cz) - nutné!

Hraje se na území

Mapa Stínadel

Staré město + Tyršovy sady, hranice (neutrální, nehraje se zde, všechny wontské skupiny jsou zde v bezpečí) tvoří ulice a chodníky: Rozdělovací třída = Sukova třída - kolem SPŠT, Grandu a divadla k SPŠE - od SPŠE k Prokopáku - chodník na levém břehu Chrudimky k železnému mostu - Labská ulice ke zdymadlu - od zdymadla ulice ke Stadionu na Rozdělovací třídu - hranice parku k Sukově třídě.

Další podrobnosti čekejte emailem po přihlášení.