Skauti a festival Ostrovy/Islands 08

Již třetím rokem se podílí pardubičtí skauti na doprovodném programu festivalu OSTROVY/ISLANDS. V Tyršových sadech je již na obvyklém místě, hned u hlavních schodů, postavena horolezecká stěna. V pátek 13.6. a sobotu 14.6 máte tak možnost si vyzkoušet jaké to bylo, když jsme my lidi byly ještě opice :-) Jen na místo rozeklaných stromů a větví jsou připraveny cesty různé obtížnosti na umělých chytech, a nebezpečenstvo pádu je vyloučeno horním jištěním lezců v celotělním úvazku.

V letošním roce jsme si pro Vás připravili i novinku - slacklining, tak neváhejte a přijďtě vyzkoušet!

Co je to slacklining? Slacklining je balancování a chození po nylonovém popruhu vypnutém mezi dvěma pevnými body.

Ostrovy/Islands 08

Nafocené fotky ze stěny si můžete prohlédnout ve fotogalerii, zájemcům zašleme vybrané fotografie v plném rozlišení na požádání emailem.

Děkujeme našim partnerům za poskytnutí materiálu pro naše aktivity.

Logo TOMS
Logo LANEX
Logo HUDYsport

Za tým horolezecké stěny "Polaris" Petr Fiala.